215/50R18 96W INTENSA UHP 2 XL FP – GERMANY – SAVA

7,880ден.

Бесплатна достава
  • Бренд: SAVA
  • Дијаметар: 18
  • Модел: Intensa UHP 2
  • Ширина: 215
  • Висина: 50
SKU: P584136 Категорија Ознаки: , ,