215/50R18 COOPER DISCOVERER WINTER / 92V

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: COOPER
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 92V
  • Модел: DISCOVERER WINTER
  • Ширина: 215
  • Висина: 50

Нема на залиха

SKU: T910445 Категорија Ознаки: , ,