215/50R18 DUNLOP WINTER SPORT 5

13,600ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 18
  • Модел: WINTER SPORT 5
  • Ширина: 215
  • Висина: 50
SKU: P594147 Категорија Ознаки: , ,