215/50R18 MICHELIN PILOT ALPIN 5 / 92V

16,716ден.

Бесплатна достава
M+S
4
  • Бренд: MICHELIN
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 92V
  • Модел: PILOT ALPIN 5
  • Ширина: 215
  • Висина: 50

Само 4 останати на залиха

- T908220 Категорија Ознаки: , ,