215/55R16 93V DIPLOMAT HP

Бесплатна достава
  • Бренд: DIPLOMAT
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 93V
  • Модел: HP
  • Ширина: 215
  • Висина: 55

Нема на залиха

SKU: P548107 Категорија Ознаки: , ,