215/55R16 CONTINENTAL TS-850/ 93H

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: CONTINENTAL
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 93H
  • Модел: CONTI TS-863
  • Ширина: 215
  • Висина: 55
SKU: T903947 Категорија Ознаки: , ,