215/55R16 CONTINENTAL TS830/ 97V

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: CONTINENTAL
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 97V
  • Модел: TS830
  • Ширина: 215
  • Висина: 55
SKU: T904067 Категорија Ознаки: , ,