215/55R16 DUNLOP SPORT MFS SUMMER Slovenija 93V

10,490ден.

Бесплатна достава
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 93V
  • Модел: SPORT
  • Ширина: 215
  • Висина: 55
SKU: P580207 Категорија Ознаки: , ,