215/55R16 DUNLOP WINTER SPT 5 WINTER Germany 93H

9,890ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 93H
  • Модел: WINTER SPORT 5
  • Ширина: 215
  • Висина: 55
SKU: P574635 Категорија Ознаки: , ,