215/55R16 SAVA ESKIMO HP 2 WINTER Germany 93H

5,640ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: SAVA
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 93H
  • Модел: ESKIMO HP 2
  • Ширина: 215
  • Висина: 55
SKU: P531966 Категорија Ознаки: , ,