215/55R17 98V DIPLOMAT WINTER HP XL FP M+S

4,710ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DIPLOMAT
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 98V
  • Модел: WINTER HP
  • Ширина: 215
  • Висина: 55
SKU: P548877 Категорија Ознаки: , ,