215/55R17 CONTINENTAL TS-850 HL / 98H

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: CONTINENTAL
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 98H
  • Модел: CONTI TS-864
  • Ширина: 215
  • Висина: 55
SKU: T905474 Категорија Ознаки: , ,