215/55R17 DUNLOP SP FASTRESPONSE SUMMER Japonia 94W

11,430ден.

Бесплатна достава
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 94W
  • Модел: SP SPORT FASTRESPONSE
  • Ширина: 215
  • Висина: 55
SKU: P524796 Категорија Ознаки: , ,