215/55R17 DUNLOP WINTER SPT 5 XL MFS WINTER France 98V

10,910ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 98V
  • Модел: WINTER SPORT 5
  • Ширина: 215
  • Висина: 55
SKU: P574637 Категорија Ознаки: , ,