215/55R18 DUNLOP WINTER SPT 5 SUV XL WINTER Luxembourg 99V

13,150ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 99V
  • Модел: WINTER SPORT 5 SUV
  • Ширина: 215
  • Висина: 55
SKU: P545991 Категорија Ознаки: , ,