215/55R18 NANKANG SV-2 HL / 99H

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 99H
  • Модел: SV-2
  • Ширина: 215
  • Висина: 55
SKU: T905154 Категорија Ознаки: , ,