215/55 R18 NANKANG SV-3

6,489ден.

Бесплатна достава
M+S
4
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 99H
  • Модел: G SV-3
  • Ширина: 215
  • Висина: 55

Само 4 останати на залиха

- T908195 Категорија Ознаки: , ,