215/55R18 NANKANG SV-3 M+S / 99H

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 99H
  • Модел: SV-3M S
  • Ширина: 215
  • Висина: 55
- T907550 Категорија Ознаки: , ,