215/60R16 DUNLOP WINTER TRAIL / 99H

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 99H
  • Модел: WINTER TRAIL
  • Ширина: 215
  • Висина: 60

Нема на залиха

- T909882 Категорија Ознаки: , ,