215/60R16 DUNLOP WINTER TRAIL XL WINTER Poland 99H

9,240ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 99H
  • Модел: WINTER TRAIL
  • Ширина: 215
  • Висина: 60
SKU: P581302 Категорија Ознаки: , ,