215/60 R16C NANKANG SL-6

6,321ден.

Бесплатна достава
M+S
4
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 108/106T
  • Модел: NG SL-6
  • Ширина: 215
  • Висина: 60

Само 4 останати на залиха

- T905929 Категорија Ознаки: , ,