215/60R17 DUNLOP WINTER SPORT 5 SUV / 100V

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 100V
  • Модел: WINTER SPORT 5 SUV
  • Ширина: 215
  • Висина: 60

Нема на залиха

- T908214 Категорија Ознаки: , ,