215/60R17 NANKANG SV-55 HL / 100V

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 100V
  • Модел: SV-55
  • Ширина: 215
  • Висина: 60
SKU: T905139 Категорија Ознаки: , ,