215/65R16 DUNLOP SP FASTRESPONSE SUMMER Germany 98H

7,610ден.

Бесплатна достава
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 98H
  • Модел: SP SPORT FASTRESPONSE
  • Ширина: 215
  • Висина: 65
SKU: P539641 Категорија Ознаки: , ,