215/65R16 DUNLOP WINTER SPT 5 WINTER Poland 98T

8,680ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 98T
  • Модел: WINTER SPORT 5
  • Ширина: 215
  • Висина: 65
SKU: P574641 Категорија Ознаки: , ,