215/65R16 NANKANG SV-2 HLL M+S / 102H

  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 102H
  • Модел: SV-2 L M S
  • Ширина: 215
  • Висина: 65
SKU: T905201 Категории ,
preloader