215/65R16 NANKANG SV-3 M+S / 102H

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 102H
  • Модел: SV-3M S
  • Ширина: 215
  • Висина: 65
- T907547 Категорија Ознаки: , ,