215/65R16C NANKANG SL-6 M+S / 109/107R

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 16C
  • Индекс: 109/107R
  • Модел: SL-6M S
  • Ширина: 215
  • Висина: 65

Нема на залиха

- T907599 Категорија Ознаки: , ,