215/65R17 DUNLOP WINTER SPT 5 SUV WINTER Germany 99V

12,490ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 99V
  • Модел: WINTER SPORT 5 SUV
  • Ширина: 215
  • Висина: 65
SKU: P578527 Категорија Ознаки: , ,