215/65R17 NANKANG SV-55/ 99H

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 99H
  • Модел: SV-55
  • Ширина: 215
  • Висина: 65

Нема на залиха

- T906994 Категорија Ознаки: , ,