215/70R15C DUNLOP ECONODRIVE SUMMER Thailanda 109/107S

8,000ден.

Бесплатна достава
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 15C
  • Индекс: 109/107S
  • Модел: ECONODRIVE
  • Ширина: 215
  • Висина: 70
SKU: P568571 Категорија Ознаки: , ,