215/70 R16 DUNLOP WINTER SPORT 5 SUV

10,332ден.

Бесплатна достава
M+S
4
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 100T
  • Модел: WINTER SPORT 5 SUV
  • Ширина: 215
  • Висина: 70

Само 4 останати на залиха

- T906942 Категорија Ознаки: , ,