215/70R16 DUNLOP WINTER SPT 5 SUV WINTER Germany 100T

9,980ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 100T
  • Модел: WINTER SPORT 5 SUV
  • Ширина: 215
  • Висина: 70
SKU: P532348 Категорија Ознаки: , ,