215/70R16 NANKANG SV-55 M+S / 104H

  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 104H
  • Модел: SV-55M S
  • Ширина: 215
  • Висина: 70

Нема на залиха

SKU: T905789 Категории ,
preloader