215/75R16C NANKANG SL-6/ 113/111R

8,250ден.

  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 16C
  • Индекс: 113/111R
  • Модел: SL-6
  • Ширина: 215
  • Висина: 75

На залиха

SKU: T905131 Категории ,
preloader