225/40R18 CONTINENTAL CONTI TS-810 S HL / 92V

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: CONTINENTAL
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 92V
  • Модел: TS-810
  • Ширина: 225
  • Висина: 40
SKU: T904643 Категорија Ознаки: , ,