225/40R18 CONTINENTAL TS-830p SSR ROF / 92V

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: CONTINENTAL
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 92V
  • Модел: CONTIWINTERCONTACT TS 830 P
  • Ширина: 225
  • Висина: 40
SKU: T905399 Категорија Ознаки: , ,