225/40R18 DUNLOP WINTER SPT 5 XL MFS WINTER France 92V

10,660ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 92V
  • Модел: WINTER SPORT 5
  • Ширина: 225
  • Висина: 40
SKU: P574595 Категорија Ознаки: , ,