225/40R18 DUNLOP WINTER TRAIL XL MFS WINTER Germany 92V

10,160ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 92V
  • Модел: WINTER TRAIL
  • Ширина: 225
  • Висина: 40
SKU: P581305 Категорија Ознаки: , ,