225/40 R18 NANKANG SV-2 M+S

4,522ден.

Бесплатна достава
M+S
4
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 92V
  • Модел: G SV-2 M+S
  • Ширина: 225
  • Висина: 40

Само 4 останати на залиха

- T905146 Категорија Ознаки: , ,