225/40R18 SAVA ESKIMO HP 2 XL FP WINTER France 92V

5,800ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: SAVA
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 92V
  • Модел: ESKIMO HP 2
  • Ширина: 225
  • Висина: 40
SKU: P531965 Категорија Ознаки: , ,