225/45R17 94V DIPLOMAT WINTER HP XL FP M+S

4,140ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DIPLOMAT
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 94V
  • Модел: WINTER HP
  • Ширина: 225
  • Висина: 45
SKU: P548875 Категорија Ознаки: , ,