225/45R17 CONTINENTAL TS830 R-F (S.Z) / 91H

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: CONTINENTAL
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 91H
  • Модел: TS830
  • Ширина: 225
  • Висина: 45

Нема на залиха

SKU: T902784 Категорија Ознаки: , ,