225/45R17 DUNLOP 225/45R17 94Y SP FASTRESPONSE AO XL MFS

7,350ден.

Бесплатна достава
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 17
  • Модел: SP FASTRESPONSE AO XL MFS
  • Ширина: 225
  • Висина: 45
SKU: P524595 Категорија Ознаки: , ,