225/45R17 DUNLOP SP FASTRESPONSE MOE ROFMFS SUMMER Germany 91W

8,300ден.

Бесплатна достава
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 91W
  • Модел: SP SPORT FASTRESPONSE
  • Ширина: 225
  • Висина: 45
SKU: P526376 Категорија Ознаки: , ,