225/45R17 DUNLOP SPORT MFS SUMMER Poland 91W

6,450ден.

Бесплатна достава
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 91W
  • Модел: SPORT
  • Ширина: 225
  • Висина: 45
SKU: P576002 Категорија Ознаки: , ,