225/45 R17 DUNLOP WINTER TRAIL

9,457ден.

Бесплатна достава
M+S
4
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 91H
  • Модел: WINTER TRAIL
  • Ширина: 225
  • Висина: 45

Само 4 останати на залиха

- T909846 Категорија Ознаки: , ,