225/45R17 DUNLOP WINTER TRAIL MFS WINTER Germany 91H

9,580ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 91H
  • Модел: WINTER TRAIL
  • Ширина: 225
  • Висина: 45
SKU: P581306 Категорија Ознаки: , ,