225/45R17 NANKANG SV-3 M+S / 94V

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 94V
  • Модел: SV-3 M S
  • Ширина: 225
  • Висина: 45

Нема на залиха

- T907003 Категорија Ознаки: , ,