225/45R17 NANKANG SV-3 M+S / 94V

4,148ден.

  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 94V
  • Модел: SV-3 M S
  • Ширина: 225
  • Висина: 45

На залиха

SKU: T907003 Категории ,
preloader