225/45R17 SAVA ESKIMO HP 2 FP WINTER Germany 91H

5,230ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: SAVA
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 91H
  • Модел: ESKIMO HP 2
  • Ширина: 225
  • Висина: 45
SKU: P531964 Категорија Ознаки: , ,